• Walentynki

• 14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii i przyjaźni.
            Z okazji tego święta w szkole został ogłoszony konkurs
            ,, Na Najładniejszą Walentynkę ''. Do konkursu zgłoszono 16 prac. Poziom zaprezentowanych prac stał na równym i wysokim poziomie, co nie ułatwiło wyłonienia laureatów konkursu. Po burzliwych dyskusjach udało się wyłonić zwycięzców. Oto oni..
            I miejsce – Daniil oraz Łukasz i Ireneusz
            II miejsce – Magdalena oraz Hanna
            III miejsce – Martyna oraz Matylda i Dawid
            Pełniąca obowiązki Dyrektora Pani Barbara Mazur wręczyła wszystkim uczestnikom dyplomy, nagrody oraz słodkie upominki.
            Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim osobom, które brały udział  w konkursie. Prace konkursowe można obejrzeć przy wejściu do szkoły.
            W tym dniu została również zorganizowana ,,Poczta Walentynkowa”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia do swoich przyjaciół wrzucali kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanego pudełka.
            Walentynki okazały się wspaniała okazją do obdarowania miłym słowem koleżanek i kolegów. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli.
            Uczniowie i pracownicy szkoły mogli zrobić sobie zdjęcie w specjalnie przygotowanym miejscu, gdzie stała walentynkowa ławeczka. Radości, uśmiechów i dobrych chwil było co niemiara...

• Wystawa fotograficzna "ŻyjeMY, czujeMY, pragnieMY" w Sejmie RP

• 7 lutego 2023 roku Dyrekcja, nauczyciele, rodzice i uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Gromadzicach, mieli zaszczyt uczestniczyć i jednocześnie być bohaterami wystawy fotograficznej pt. "ŻyjeMy, czujeMy, pragnieMy'' w Sejmie RP w Warszawie. Wystawę można oglądać do 13 lutego. Prezentowane fotografie powstawały przez kilkanaście miesięcy. Zdjęcia przedstawiają pełne emocji portrety uczniów i absolwentów ośrodka. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że zdjęcia zostały wykonane telefonem komórkowym. Autorkami fotografii są nauczycielki: Katarzyna Sobocińska i Magdalena Hałubiec.