• DZIEŃ BABCI I DZIADKA W DOMU SENIORA

• W Dniu Babci i Dziadka przedstawiciele Rady Uczniowskiej Ośrodka odwiedzili Pensjonariuszy w Domu Seniora w Wieluniu. Złożyli życzenia oraz wręczyli własnoręcznie wykonane kartki. Radość była ogromna bo pomimo panującej pandemii mogli się spotkać zachowując reżim sanitarny. Seniorzy w podziękowaniu wręczyli pięknie wykonane kartki z serduszkami oraz słodkości. Dziękujemy za  wspólnie spędzoną krótką chwilę radości.

• OWOCOWY ZAWRÓT GŁOWY

• 🍇🥝🍍🍊🍓OWOCOWY ZAWRÓT GŁOWY🍓🍒🍑🍋🍉
            W ramach realizacji programu "ŻÓŁTY TALERZ" w naszej szkole powstał program "owocowy zawrót głowy".
            Do drugiego śniadania codziennie każda z klas oraz grupa w internacie przygotowuje dla wszystkich kolegów ze szkoły potrawę której głównym składnikiem jest wylosowany owoc. Deser przygotowany jest tylko ze zdrowych produktów zakupionych w ramach programu "ŻÓŁTY TALERZ".
            W ten sposób propagujemy zdrowy styl życia poprzez zwiększenie udziału owoców w codziennej diecie.
            Nasi koledzy przygotowali dzisiaj dla Nas fantazję owocową z kiwi w roli głównej 🥝🥝🥝
            mniam.......😛😛😛
            #zoltytalerz