• Konkurs plastyczny "Ja i moja rodzina" rozstrzygnięty

• 10 czerwca 2021 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym rozstrzygnięty został Konkurs Plastyczny pt. „Ja i moja rodzina”.
            W konkursie mogli wziąć udział uczniowie szkół podstawowych posiadający orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym. Celem konkursu było promowanie rodziny i więzi międzypokoleniowych, pogłębianie świadomości dzieci i młodzieży na temat wartości i roli rodziny w życiu człowieka, promowanie rodziny jako podstawowej komórki społecznej oraz kształtowanie i rozwijanie uzdolnień plastycznych.
            Udział w konkursie wzięło 15 osób z 4 placówek: Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Działoszynie, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Bełchatowie, Zespół Szkół Specjalnych w Warcie oraz SOSW w Gromadzicach.
            Lista laureatów:
            Grupa I