• Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 w Wieluniu.

• W tym roku Jarmark Bożonarodzeniowy "Wieluńskie Dzwoneczki" odbył się 19 grudnia na Placu Kazimierza Wielkiego pod Ratuszem. Nie mogło zabraknąć stoiska z wyrobami rękodzielniczymi naszych uczniów i nauczycieli.

• WIGILIA 2021

• 🎄🎄Najpiękniejsze Święta w roku przed nami...🎄🎄
            Wigilia w naszej szkole to piękny czas: pełen miłości, uśmiechu, wspaniałych życzeń. Z tą uroczystością wiąże się wiele wspomnień, a my wraz z naszymi uczniami tworzymy kolejne...
            Podczas tegorocznej Wigilii uczniowie naszej szkoły przygotowali wspaniały występ, nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd i składania życzeń podczas łamania się opłatkiem⭐️⭐️

• "GROMADZICE UCZĄ ..."

• Już 12 rok z rzędu uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Gromadzicach kontynuują cykl warsztatów artystycznych „Gromadzice uczą …”.  W tym roku szkolnym gościli w trzech placówkach: Publicznym Przedszkolu w Wierzchlesie, Szkole Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu i w Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnożyłach, przeprowadzając cztery spotkania warsztatowe o tematyce świątecznej.  Wychowankowie Ośrodka: Magdalena Padykuła, Martyna Cielas, Łukasz Wróbel, Andrzej Kuliberda oraz Ireneusz Ciupek wcielali się w rolę nauczycieli i przekazywali zdobytą wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat techniki Decupage przedszkolakom i młodzieży, wykonując ozdobę świąteczną – drewnianą bombkę. Warsztaty wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród uczestników oraz naszych wychowanków. Pełnią rolę integracyjną ale również są wspaniałą okazją do doskonalenia kompetencji językowych i komunikacyjnych.

• Mikołajki jak z bajki

• 🎅🎅🎅Mikołajki mogą być jak z bajki...🎅🎅🎅
            Dziś od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach i oczekiwały przybycia najważniejszego gościa - Świętego Mikołaja. Zanim jednak przybył długo wyczekiwany gość wszyscy przenieśliśmy się w bajkowy świat do Krainy Świętego Mikołaja. Rodzice wspólnie z nauczycielami wcielili się w rolę Elfów, Śnieżynki oraz Renifera. Uczniowie wraz z rodzicami mieli także okazję przygotować piękne ozdoby, którymi udekorowali choinkę🎄 Z wielkim entuzjazmem przywitali Świętego Mikołaja, który oprócz dobrego słowa miał dla każdego prezent. Na twarzach uczniów malowała się wielka radość. Atmosfera spotkania była magiczna. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę RODZICÓW oraz ks. Marka Jelonka, a także dziękujemy nauczycielom za włożone serce: Joannie Majdzie, Annie Krzemińskiej, Ewie Marciniak oraz Julii Pilarskiej, które wykazały się ogromnym zaangażowaniem.