• Msza Święta

• 17.09.2021r. uczniowie Ośrodka uczestniczyli  we Mszy Świętej  w kaplicy NMP  Bolesnej w Gromadzicach, modląc się do patrona Stanisława Kostki z okazji jego święta, o dobry nowy rok szkolny i katechetyczny w intencji uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Mszę Świętą celebrował ks. Marek - proboszcz parafii Czarnożyły.

• Dożynki w Domu Seniora

• Wielkie święto dożynkowe w Domu  Seniora w Wieluniu rozpoczęliśmy wniesieniem wieńca  dożynkowego uplecionego przez uczniów Ośrodka.
            Wraz z innymi szkołami braliśmy udział w przekazaniu tradycji pieczenia chleba przez Pana Eugeniusza, po upieczeniu którego zostaliśmy obdarowani. Strażacy przygotowali dla uczestników  pokaz udzielania  pierwszej pomocy  oraz kąpiel w pianie wodnej.  Nie zabrakło pysznych smakołyków i pieczonych kiełbasek przy  ognisku.
            Dziękujemy Pensjonariuszom i uczestnikom za tak wspaniałą zabawę.