• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/23

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego już za nami. Uczniowie swoim występem artystycznym "Tyle było dni..." podziękowali wszystkim pracownikom szkoły za cierpliwość, trud przekazywania wiedzy, za wspólnie spędzony czas.🌞
            Mury naszej szkoły pożegnało również dwóch wspaniałych uczniów: Szymon i Łukasz.

Powodzenia i zawsze o nas pamiętajcie! :)

• 1 czerwca - "Dzień Dziecka"

• 1 czerwca to data wyjątkowa, czyli super święto wszystkich dzieci, tych małych i tych troszkę większych. W naszym Ośrodku także uczciliśmy ten nadzwyczajny dzień. Było wiele uśmiechu, radości i zabawy. ,, Wesoły pociąg " zawiózł nas na stację, w której na nudę nie było miejsca. Tańce, różne konkurencje sportowe umilały nam czas. Dla wszystkich dzieci był przygotowany poczęstunek na świeżym powietrzu, przepyszne hot-dogi i drobny słodki upominek. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej wspaniałej imprezy.

• Aktywizacja zawodowa w Kinie "Syrena"

• Z radością i zaangażowaniem doskonalimy swoje umiejętności porządkowe w Kino - Teatr Syrena w Wieluniu. Dziękujemy Dyrekcji WDK i wszystkim osobom nas wspierającym w umożliwieniu tak atrakcyjnej aktywizacji zawodowej.

• "Pod Skałką" w Przybynowie

• Dziś gościliśmy w gospodarstwie agroturystycznym "Pod Skałką" w Przybynowie. Niezapomniana zabawa połączona z edukacją podczas  warsztatów edukacyjnych „Skąd się bierze mleko?”, będące opowieścią o tym, jak to się dzieje, że na naszych stołach pojawia się mleko, sery i inne produkty nabiałowe. Aktywne warsztaty prowadzone były w ciekawej dla dzieci formie, angażując uczestników np. w naukę dojenia sztucznej krówki Marcysi.